13.2.2017 - 12.5.2017 - Výuka v letním semestru 2016/2017

15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Volby do KR Blanice pro rok 2015/2016

Předseda Centrální kolejní rady Vysoké školy ekonomické vyhlašuje v souladu s platným Statutem Centrální kolejní rady Vysoké školy ekonomické v Praze (dále jen CKR) volby do místního zastupitelstva rady (dále jen KR nebo kolejní rada).

Centrální kolejní rada Vysoké školy ekonomické je volený orgán čítající 35 členů. Je řízen interně voleným předsedou a třemi místopředsedy, volební období je 1 rok. Během této doby se každá z kolejních rad na své koleji, či CKR jako celek snaží o zlepšení studentského života, ať již zajištěním akcí sportovně-kulturní povahy, jednáním s vedením koleje či přispěním vlastních sil.

Milá kandidátko, milý kandidáte, jsme rádi za Tvou kandidaturu, věříme a těšíme se, že rozšíříš naše řady o členy schopné a aktivní, kteří umožní rozkvět studentského života na kolejích VŠE.

PODMÍNKY ÚČASTI
– Být studentkou či studentem.
– Bydlet na některé z kolejí VŠE, tj. Blanice, Vltava, Rooseveltova, Jarov I., Jarov II., Jarov III. F či Jarov III. G
– Řádně vyplnit tuto přihlášku.

HARMONOGRAM
– Pátek 18. 9. – pátek 25. 9. – podávání kandidatury do KR.
– Pátek 25. 9. – neděle 27. 9. – zpracování došlých přihlášek, vyřazení neplatných kandidátek.
– Úterý 29. 9. 20:00 – 22:00 – volby do kolejní rady.

Kandidátní listina bude zveřejněna nejpozději 72 hodin (tedy do soboty 26. 9. 2014 do 20:00) před začátkem voleb na nástěnce Kolejní rady a na webových stránkách koleje.

Přihláška musí obsahovat:

a) Jméno

b) Kontakt (telefonní číslo a e-mail)

c) Blok koleje a číslo pokoje

d) Fakultu a ročník studia

e) Fotografii

Kandidaturu zasílejte na email příslušné kolejní rady.

– Blanice: kr-blanice@vse.cz
– Vltava: kr-vltava@vse.cz
– Jarov I.: kr-jarov1@vse.cz
– Jarov II.: kr-jarov2@vse.cz
– Jarov III. F: kr-jarov3f@vse.cz
– Jarov III. G: kr-jarov3g@vse.cz
– Rooseveltova: kr-rk@vse.cz

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.