Termíny

13.2.2017 - 12.5.2017 - Výuka v letním semestru 2016/2017

15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
NASTĚHOVÁNÍ / VYSTĚHOVÁNÍ

Nastěhování

 1. Nastěhování probíhá v den a čas, který si vybere student na stránkách SÚZ VŠE (po přihlášení). Ve vámi vybraný den a čas se v úředních hodinách dostavte na kolej (pokud byste se nemohli dostavit, je třeba zplnomocnit osobu, která za vás nastěhování zařídí). Pokud se nedostavíte osobně a ani nikoho nepověříte plnou mocí, ztrácíte nárok na přidělené ubytování.
 2. V kanceláři  vedoucí koleje (kancelář je umístěna v přízemí koleje nalevo za vstupní chodbou do křídla) podepíšete ubytovací smlouvu. S sebou si vezměte občanský průkaz aprůkazovou fotografii (nutná pro vydání kolejenky).
 3. Po vyřízení veškerých náležitostí v kanceláři vedoucí koleje dostane ubytovaný dokumenty, se kterými jde do skladu. Ve skladu student dostane ložní prádlo (v případě zájmu), klíče od pokoje a závadový list.
 4. Po nastěhování na pokoj si zkontrolujte vybavení dle inventáře a případné závady napíšete do závadového listu. Závadový list je nutné odevzdat ještě v den nastěhování, a to i v případě, že na pokoji ani buňce nenaleznete žádné závady.  Neodevzdání závadového listu v den nastěhování je dle Smlouvy o ubytování považováno za její hrubé porušení.

578_sbaleny-kufr

Vystěhování

 1. Vystěhování se začíná řešit koncem června. V první řadě je třeba sehnat telefonní číslo na uklízečku (první dveře z leva od středních výtahů). Zavoláte jí a dohodnete si termín a čas vystěhování. Samozřejmě v dostatečném předstihu.
 2. Abyste předešli problémům, zkontrolujte si, zda nedlužíte kolejné. Platby si můžete zkontrolovat v intranetu na webu SÚZ.
 3. Aby vystěhování proběhlo bez komplikací, je nutné řádně po sobě uklidit, tedy:
  • vynést veškeré odpadky,
  • uklidit balkon,
  • utřít prach (stůl, skříně, poličky), vytřít pod postelí i zásuvku postele,
  • umýt WC, sprchový kout, umyvadla, kuchyňku (vařič, dřez, pracovní plochu, lednici)
 4. Ve vámi vybraný datum a čas k vám přijde paní uklízečka, která pokoj a buňku zkontroluje. Zároveň od ní dostanete potvrzení o inventáři a úklidu.
 5. S potvrzením o inventáři a úklidu půjdete do skladu, kde vrátíte ložní prádlo a klíče od pokoje. V případě potřeby si student může po domluvě s vedoucí koleje ponechat klíče až do večera a odevzdat je před odjezdem na recepci (může být požadována vratná záloha).
 6. Po potvrzení o odevzdání věcí ve skladu jde student za vedoucí koleje, která jej v případě bezdlužnosti formálně vystěhuje. Zároveň zde odevzdáte kolejenku. V případě dlužného kolejného je třeba ho uhradit na místě v hotovosti, jinak není možné se vystěhovat.

Při vystěhování počítejte s tím, že se mohou tvořit fronty. Celý proces může trvat 20 minut, ale i třeba více než hodinu. Všechny náležitosti je nutné vyřídit v úředních hodinách!